Asansör Firmaları Ankara

Ankara Asansör Firmaları
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Asansör Bakım Firmaları Ankara

 

Asansör tamir bakımı yasal mevzuat gereği her ay periyodik olarak yapılmalıdır. Aksi vaziyette kanuni cezaların haricinde onulmaz arızalarla karşılaşabilir ve hoşumuza gitmeyecek çok üzücü tablolarla karşılaşmamak için muhakkak asansörlerinizin tamir bakımlarını kesinlikle ihmal etmeyiniz.. Asansör katlar arası ulaşımı kolaylaştıran hayati öneme sahip bir araçtır. Doğru kullanıldığı müddetçe de kullanışlı kullanışlı arıza vermiyor ve arızaya geçmiyor..

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Ar-Ge çalışmalarıyla daha sağlıklı ve ayrıcalıklı ürünleri sunarak, siz değerli müşterilerimiz ile geleceğe yönelik sağlıklı adımlar atmaktan dolayı gururluyuz. Hedef kitlede ürün kullanım rahatlığı ve %100 firmamız güvenliği sağlamak..

Servis ekibimiz montaj ile ilgili yükümlülüklerini müşterilerinin isteklerine göre düzgün durumda projelendirip, monaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Batıkent eksiksiz Asansör arıza servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

En hatasız seçimler ve en etkili çalışmalar için sizler de firmamız güvencesini tercih edebilirsiniz. Ankara Asansör olarak kullanıcının sorunlarını bizzat yaşamak ve çözüm üretmek tabiî ki ilk yapacaklarımızın içinde olmalıydı. Ekipmanlarınızın bakımını kullanım şartlarına, yaşlarına ve diğer ilgili faktörlere uygun olarak yapıyoruz. Firmamız metod ekibi binanıza gelmesi sayesinde sizinle bakım sözleşmesi imzalayacak ve sayesinde asansör seyir defteri teslimi yapacaktır. 

Nitelikli iş gücü yetiştirerek, proje ve müşterilerin gereksinimlerini mükemmel durumda karşılayacak uygunlukta ve kalitede asansörler ve yürüyen merdivenler tesis ederek inşaat sektörünün ve son kullanıcıların hizmetine sunmak, misyonumuzdur. Asansör bakımı yapıldıktan sonra yapılan işlemler bir yerde arşivlenmektedir. Maliyet ve kalite ikilisini her zaman dengede tutmak, maliyet uğruna kaliteden ödün vermemek, misyonumuzdur.

“Ankara Asansör” bakım hizmetini, tesisin özelliklerine göre belirlenen periyotlarda uzman kadrosuyla yürütmektedir. Asansör montajı yapanının kim olduğu bilinmeyen ve CE işareti de taşımayan asansörler ‘gecekondu asansörler’ sınıfına girer. Kullanım ömrünü tamamlamış, yeni teknoloji sistemlere sahip olmayan asansörlerinizin modernizasyon, bakım onarım ve servis çalışmalarını kaliteli olarak veriyoruz. 

Asansörlerin düzenli bakımlarının yapılmasının faydası olarak, daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur. Sözleşme/Şartname isteklerine uygun ürünleri zamanında, beklenen kalitede tamir ederek, müşteri memnuniyetini sağlamayı kendimize bir borç biliriz. Tüm projelerimizi Avrupa standartlarına uygun normlarda geliştiriyoruz. Asansör kabini içerisinde ve dışında bulunan asansör butonları yenilenerek görsel asansör modernizasyonu tamamlanır.

Sağlamakta olduğumuz asansör tasarımı, montaj ve servis yükümlülüklerini müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, çevreye ve topluma duyarlı bir firma olarak mümkün olan en kısa zamanda ve kaliteli olarak gerçekleştirerek memnuniyeti üst düzeyde tutmak, kalite politıkamızdır. Modern yaşamın getirdiği şekil içi ulaşım gereksinimlerini en uygun analiz etmek, misyonumuzdur. Her zaman gereksinim duyabileceğiniz asansör bakımı ve asansör onarım işlemlerinde, bölgemizde en hızlı ve kaliteli çalışmaları sunuyoruz.

Artan tecrübelerimizle geleceğin sağlam asansör firmalarını da yanımıza alarak sizin için hizmet vermeye devam edeceğiz. Asansör ihtiyaçlari, asansörlerin kullanim siniflarina ve usul sekillerine bir etkisi yoktur. Etkin bir bilgi birikimi ile yol aldığımız işlem içinde, her zaman en farklı ve düzgün çalışmaları sizler de alabilirsiniz. Firmamız Komple asansör sistem çözümlerinin yanında ekonomik ömrünü tamamlamış asansörlerin revizyob ve yenilemesi, asansör montajı, periyodik asansör bakımları, asansör arıza tesbit ve tamiri, asansör servis çalışmaları vermektedir.